четвер, 7 лютого 2019 р.


Проект виховного заходу

Фізичне карооке

Кольорова фантазія

Мета: Розвивати творчі здібності учнів. Формувати вміння спілкуватися. Виховувати зацікавленість до предмету, естетичний смак, винахідливість.

Щоб побачити щось нове,
Необхідно зробити щось нове.
Г. Ліхтенберг

Необхідно вигнати з уроків бога сну Морфея
Та частіше запрошувати бога сміху Момуса.
Ш. Амонашвілі
Захід проводиться з учнями 11-го класу після вивчення теми “Світлові явища”, або між класами або між учнями одного класу – тоді створюються творчі групи.

Урок-проект (Заочна мандрівка)


Урок – проект

 (Заочна мандрівка)

Тема: Кристалічні і аморфні тіла. Залежність фізичних розмірів кристалічних тіл від температури.

Мета: Дати поняття кристалічних і аморфних тіл. Продемонструвати різні кристалічні і аморфні тіла. Розвивати знання про різні типи кристалів, про внутрішню будову кристалічних тіл.
Розвивати вміння досліджувати, логічно мислити, висловлювати свої думки.
Виховувати інтерес до предмета.

Тип уроку: Вивчення нового матеріалу.

Мандрівка містом Молекулярним

Хід уроку

 Психологічна стежина

На дошці три смайлика.
 Викладач: Підніміть руки, кому подобається перший малюнок?
                   А тепер підніміть руки. Кому подобається другий?
                    І нарешті-кому подобається третій?
  Роблю висновок, що до сприйняття уроку всі готові з гарним настроєм.                      .
І. Мотивація навчальної діяльності

Вчитель повідомляє, що буде відбуватися на уроці.
Ми з вами потрапили в місто «Молекулярне» і відвідаємо найцікавіші його місця з метою повторення основних властивостей речовин у різних станах.

вівторок, 22 січня 2019 р.

Тема уроку: Удосконалення компетентностей з теми«Маса та розміри молекул. Кількість речовини. Будова твердих тіл, рідин і газів».

Мета уроку:  Поглибити та конкретизувати уявлення учнів про молекулярно-кінетичну теорію (МКТ) будови речови­ни. Удосконалити наукове та світоглядне значення молекуляр­них явищ (броунівського руху та дифузії), ознайомити з методами науки, підвищити мотивацію щодо подальшого вивчення фізики; розвивати творчі здібності школярів; формувати науковий світогляд, прагнення до самоосвіти, навички співпраці; виховувати в учнів ініціативу, культуру мовлення, почуття колективізму, колективної та індивідуальної відповідальності.(Слайд 2)
Тип уроку: Проект «Урок-дослідження»
Обладнання: інтерактивна дошка, комп’ютер, посудина з водою, посудина з залізною стружкою, олія, піпетка, картки з формулами.

середу, 16 січня 2019 р.

УТВОРЕННЯ, ШВИДКІСТЬ ПОШИРЕННЯ, ДОВЖИНА, ЧАСТОТА ЕЛЕКТРОМАГНІТНОЇ ХВИЛІ

ТЕМУ УРОКУ: «УТВОРЕННЯ, ШВИДКІСТЬ  ПОШИРЕННЯ, ДОВЖИНА,
                            ЧАСТОТА  ЕЛЕКТРОМАГНІТНОЇ ХВИЛІ.»

МЕТА УРОКУ:     Пояснити механізм виникнення електромагнітних хвиль; ознайомити учнів з властивостями електромагнітних хвиль; ввести      фізичні характеристики електромагнітної хвилі.  Розвивати логічне та абстрактне    мислення. Виховувати інтерес до предмету.
ТИП УРОКУ: Вивчення нового матеріалу (з використанням інформаційно-комунікаційних технологій)
Обладнання: Проектор, ноутбук, презентація, картки з завданнями, додаткова інформація.